Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Szukasz profesjonalnego wsparcia w tym temacie? Skontaktuj się z polskim psychologiem UK.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Obecnie przez Brexit fala emigracji wyhamowała, lecz ciągle nie brakuje osób skorych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii tworzy szereg kłopotów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez pomocy terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego udać?

Pobyt na Wyspach oraz związana z tym rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie w obcym państwa, rodzą cały szereg problemów, którym wyjątkowo trudno jest podołać. Separacja z bliskimi nierzadko wywołuje ogromny stres. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą także kłopoty z dostaniem etatu lub integracją z nowymi współpracownikami. Brak znajomości języka, który do tej pory jest wcale nierzadko spotykany, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju czy nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju niezwykle ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie należy bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje , które przekazano podczas wizyty będą powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresem, a także pomaga rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja przeprowadzana jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej specjalista.

Adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339