Oferta kliniki medycyny estetycznej w Kielcach

Oferta kliniki medycyny estetycznej w Kielcach

Więcej o klinice medycyny estetycznej w Kielcach.

Klinika kosmetologii Re Vitae mieści się przy ul. Wojska Polskiego 60 w Kielcach. Klinika przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. od 11:00 do 19:00. Oprócz oddziału w Kielcach posiada dodatkowo filię w niedalekim Busku Zdroju.

Oferta gabinetu kosmetologii Re Vitae

Grupa lekarzy specjalistów Centrum Re Vitae wykonuje szereg zabiegów zarówno z zakresu chirurgii estetycznej, jak i ogólnej, a także zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Realizowane są tu zabiegi o niewielkiej inwazyjności polegające na likwidowaniu zmian na skórze, np. nagniotków, kaszaków i kępek żółtych wraz z możliwością przesłania tkanki do badań histopatologicznych. Z obszaru zabiegów chirurgii plastycznej klinika realizuje m.in. zabiegi liposukcji oraz lipozy laserowej, a także operacje plastyczne piersi oraz powiek. W ramach ginekologii estetycznej w Gabinecie Re Vitae wykonuje się m.in. leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, korektę blizn powstałych po cesarskim cięciu oraz chirurgiczne zmniejszenie średnicy pochwy. Zespół tego gabinetu medycyny estetycznej zajmują się także flebologią, czyli rozpoznaniem i terapią chorób żył, wykonując m.in. zabiegi skleroterapii i miniflebektomii (usuwania żylaków), likwidacji pajączków naczyniowych oraz hemoroidów.

W klinice przeprowadza się również zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z zastosowaniem botoksu (leczenie migreny, nadpotliwości i bruksizmu), mezoterapia bezigłowa i igłowa, zabiegi wypełniające z wykorzystaniem kwasu hialuronowego czy lifting z pomocą nici PDO. W klinice kosmetologii oferowane są także liczne zabiegi, takie jak masaż endermologiczny, hydradermabrazja oraz peeling chemiczny i węglowy.

Adres:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]