Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Więcej w temacie korekcji wzroku na voigtklinikaoka.pl.

Zdrowe oczy gwarantują pełny komfort życia. Klinika okulistyczna pomaga wyeliminować kłopotliwe i częstokroć groźne dla zdrowia choroby oczu. Kto może poddać się operacji wzroku?

Korekcja wad wzroku – zabieg mało inwazyjny i bezpieczny

Nie tak dawno temu korekta wzroku sprowadzała się do zakładania okularów czy też soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednak nowoczesne techniki korekcji umożliwiające leczenie dalekowzroczności, starczowzroczności, jaskry, a także wielu innych schorzeń. Szczególnie popularna jest laserowa operacja wzroku, która cechuje się wysoką efektywnością. Taka korekcja wad wzroku jest bezpieczna i nieinwazyjna, a pacjent szybko wraca do normalnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w klinice okulistycznej, gdzie pracuje wykwalifikowany personel, specjalizujący się w innowacyjnych sposobach leczenia. Wprawny optometrysta postawi diagnozę, wybierze odpowiednią technikę leczenia i wyeliminuje wadę wzroku. Eksperci przyjmujący w klinice okulistycznej wykorzystują nowoczesne urządzenia diagnostyczne, zatem są w stanie zidentyfikować nawet rzadko spotykane choroby oczu.

Czym ponadto zajmuje się centrum oka?

Kliniki okulistyczne zajmują się także terapią innych chorób, takich jak np. stożek rogówki. Nowoczesne metody jego korekcji polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź formowaniu rogówki z wykorzystaniem procedury Topoguided. Oprócz tego lekarze dokonują pomiaru ciśnienia oka, które jest metodą pomocną w ujawnianiu stanów zapalnych, glaukomy, a także innych niebezpiecznych chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się też mapy rogówki – jest to wymagane przed operacją zaćmy oraz innymi zabiegami laserowymi. Korekcja wad wzroku to rzecz jasna nie wszystko – specjaliści okuliści zajmują się także innymi przypadkami, np. ciałami obcymi w gałce ocznej oraz usuwaniem kaszaków.

Adres:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]