Bartłomiej Sitarski – architekt

Bartłomiej Sitarski – architekt

Znajdź architekta Kraków na miarę swoich potrzeb!

Od wyborów czekających na nas na pierwszym etapie budowy domu zależy to, czy spełni nasze oczekiwania. Z tego powodu powinniśmy dokładnie przemyśleć wszystkie sprawy i, kiedy nie posiadamy odpowiednich umiejętności, każdą decyzję skonsultować ze specjalistą. Architekt doradzi nam, jak rozlokować każde z pomieszczeń i pomoże dostosować dom do naszych potrzeb. Z jakich powodów warto skorzystać z usług dobrego architekta?

Architekt pomoże znaleźć odpowiednie technologie

Przyszli posiadacze domu mogą mieć problemy z wyborem materiałów, z jakich budynek zostanie będzie zbudowany. A ta decyzja jest bardzo istotna, bo mają one duży wpływ na komfort domu. Z tego powodu warto wcześniej skonsultować to z architektem, by zyskać pewność, że w najbliższych latach będzie nam się dobrze mieszkało.

Architekt stworzy Twój dom

Dom w starym stylu lub może któryś z nowocześniejszych projektów? Parterowy lub piętrowy? Podobnych pytań wznoszący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu takich problemów doradzi nikt inny, jak architekt. Może zarekomendować któryś z opracowanych już projektów albo zrobić go według naszych sugestii.

O czym pamiętać przed rozmową z architektem?

Przed rozmową z architektem, dobrze przemyślmy swoje potrzeby. Warto również na tym etapie wiedzieć, jakim budżetem dysponujemy – architekt będzie mógł doradzić nam odpowiednie rozwiązanie – i skompletować najważniejsze papiery działki.

Adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]