Zalety srebrnych kolczyków

Zalety srebrnych kolczyków

Zamów kolczyki srebrne

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej nabywanych przez kobiety dodatków. Sprawdzają się na każdą okazję – bardzo wzniosłą i mniej formalną. Zobaczmy w czym leży tajemnica, że są tak chętnie kupowane, a także w jakich miejscach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych fasonach. Najczęściej kupowane są urocze sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, a jednocześnie eleganckie. Równie często poszukiwane są wiszące akcesoria, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Mogą być ozdobione naturalnymi klejnotami albo zupełnie proste. Elementy zrobione ze srebra nie wywołują podrażnień skóry, co niejednokrotnie dzieje się w przypadku ozdób z metali nieszlachetnych. Wybierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz technologię ich produkcji – najbardziej niebanalne wyprodukowano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki trzeba umiejętnie pielęgnować i na bieżąco usuwać śniedź, żeby ciągle wyglądały jak nowe. Powinno się przecierać je co jakiś czas suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne balsamy zapobiegające ciemnieniu, a nieużywane kolczyki trzymać w szczelnych pudełkach. Nie polecamy natomiast babcinych metod polerowania, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu preparaty niezwykle rysują delikatną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące promocje. Ponadto zakupy internetowe to niezwykła wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zapracowane panie domu.