Wyjątkowe kolczyki z koralem

Wyjątkowe kolczyki z koralem

Jeśli szukasz kolczyków z koralem, koniecznie wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem.

Dlaczego w szkatułce z biżuterią każdej kobiety muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Zbawienne właściwości korali znane są od wielu wieków. Mówi się, że likwidują nerwowość. Koral zwiększy witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada również właściwości regenerujące: wzmacnia kości, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral przypisywany jest osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i czerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Skąd pochodzą korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Satsuma z rejonu Japonii.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Taki rodzaj biżuterii można zakładać codziennie, do casulaowych bluzek i jeansowych spodni. Świetnie pasują do ludowych stylizacji.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]