Wisiorki

Wisiorki

Kup srebrny wisiorek

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Posiadanie unikalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety możliwość kupowania dużej ilości biżuterii dostępna jest nielicznym. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by zawsze zaprezentować coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo na dekolcie. Wpływa to na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Niemniej ważna jest grubość kupowanego łańcuszka i materiał, z którego go wykonano. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może przysporzyć wisiorek o nietypowym kształcie. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łezki, kwadratu etc), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroką ofertę istnieje również jeśli rozmawiamy o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]