Idealny prezent dla ukochanej osoby – kolczyki serca

Idealny prezent dla ukochanej osoby – kolczyki serca

Więcej szczegółów o kolczykach sercach.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej wybieranych rodzajów biżuterii dziecięcej i damskiej – można je ubrać na każdą okazję, wyśmienicie akcentują urodę, są także kapitalnym pomysłem na podarek. Jakie formy kolczyków dostępne są na rynku? Z jakich surowców z reguły są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – design nie tylko dla dziewczynek

W jubilerstwie częstokroć używa się motywu serca. Stanowi on podłoże do wytwarzania kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dziewcząt. Kolczyki serca bywają subtelnym dodatkiem do licznych stylizacji. Są wytwarzane zarówno w formie kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest z reguły wybierany na zwykłe okazje – ubieramy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki na sztyftach nie dominują stylizacji, jedynie dyskretnie podkreślają prawdziwą urodę właścicielki. Natomiast długie kolczyki serca mogą być wykorzystywane do pozornego wyszczuplenia oblicza i wydłużenia szyi. Tego rodzaju kolczyki pasują na bale sylwestrowe, randki bądź wieczory w operze i świetnie łączą się one z wieczorowymi kreacjami. Z kolei najmłodsi mogą założyć kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – świetny prezent dla ukochanej osoby

Na rynku można dostać kolczyki serca wykonane ze złota i srebra. Zainteresowaniem cieszą się też modele pozłacane – tańsze, a zarazem prezentują się bardzo efektownie. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być ozdobione szlachetnymi kamieniami, np. cyrkoniami, które zaakcentują piękno właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serduszka w kolorze szafirowym czy błękitnym, jak również modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można wręczyć w prezencie członkowi rodziny, np. na Dzień Babci, złote gody tudzież z wielu innych okazji. Podarowane ukochanej kobiecie – narzeczonej, partnerce albo babci, kolczyki serduszka będą stale przypominać o istniejącej między wami więzi, miłości i szacunku.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]