Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Ciekawi Cię oferta dostawcy silników prądu stałego? Zajrzyj na https://tinyurl.com/ygycde9b, aby dowiedzieć się więcej.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze zastosowanie robotyki w różnych sferach przemysłu, wymusza poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych światowych producentów.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki elektryczne od renomowanych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych DC, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, jak również przekładni falowych i planetarnych produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną solidnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są wykorzystywane między innymi w produkcji frezarek, sprzętu medycznego czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Polska spółka Ultra Robotics oferuje też rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Sesame Motor Corp.

Adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]