Charakterystyka skrzynki telechnicznej

Charakterystyka skrzynki telechnicznej

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo praktyczne. W sprzedaży znajdziemy wiele ich typów, których struktura musi być przygotowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – z solidnego surowca

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana ze wzmocnionego metalu i jednocześnie przepuszczać sygnały Wi-Fi. Na rynku znajdziemy dwa zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na powietrzu, która musi wyróżniać odpornością na ingerencje osób niepowołanych oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się kluczowe przewody – np. kable koncentryczne oraz główne przyłącza sprzętów – modemy TVK, multiswitche. Moduły w środku skrzynki można zamontować m. in. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – wzmocnione zamki

Kluczowym czynnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. W tym celu służą wzmocnione zamki. To istotne także w mieszkaniu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Nie zapominajmy też o uporządkowaniu przewodów – w tym celu montuje się profesjonalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że bez problemu dopasujemy je do naszego mieszkania.

Adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]